Úvod > Aktuality > Vybíráme na divadla

Vybíráme na divadla

Vážení rodiče, příští týden bude divadelní a s tím souvisí i vybírání peněz. V úterý 15.3. máme ve školce divadlo pro všechny děti s názvem "Na farmě" a vybíráme 50.- Kč. Už ve středu pojedou starší děti na divadlo "Spejbl a Hurvínek" do Hankova domu ve Dvoře Králové nad Labem. Odjíždějí linkovým autobusem o půl osmé a vrací se na oběd opět linkovým autobusem. Pojedou děti, kterým rodiče zaplatí obnos 210,- Kč (190,- divadlo + 20,- doprava) a to do úterý 15.3. Jolanka potřebuje předem vědět, s kolika dětmi má počítat. Divadlo je dlouhé a my jsme dlouho nikde nebyli - doporučuji opravdu jen pro starší děti. Mgr. Ivana Mrštíková P.S. V pondělí 14.3. nezapomeňte na fotografování, sejdeme se všichni v 8 hodin!