Úvod > Aktuality > Školní asistent

Školní asistent

Mateřská škola Choustníkovo Hradiště hledá školního asistenta – personální nepedagogickou podporu v mateřské škole, která je hrazena z projektu OP VVV, na 0,5 úvazku a 20 měsíců od doby nástupu (pracovní doba od 8 do 12 hodin).

Odborná kvalifikace: základní vzdělání + kurz pro asistenty pedagoga, SŠ pedagogického zaměření nebo SŠ jiného směru + kurz pro asistenty pedagoga, případně VŠ pedagogického zaměření.

Pozice vhodná i pro důchodce. Pracovní smlouva či dohoda o pracovní činnosti na dobu určitou s nástupem od 1.1.2019 do 31.8.2020. Měsíční odměna dle platových tabulek pro nepedagogické pracovníky a nejvyšší dosažené kvalifikace. Kontakt: ms.choustnikovohradiste@seznam.cz, telefon: 725 842 007.