Úvod > Aktuality > Program třídní schůzky - zápis

1. Přivítání

2. Počet dětí ve třídě, věkové složení

3. ŠVP – jak vzděláváme předškoláky, využití asistentek ve třídě

4. Školní řád s důrazem na omlouvání dětí s povinným vzděláváním, placení školného předem (10 měsíců v roce) a omlouvání dětí i když jdou po obědě domů (odpol. svačina stojí 11,- Kč)

5. Vnitřní řád – prodloužení provozu MŠ, sankce za neomluvený oběd je s taxou za provozní náklady už 65.- Kč!

6. Připomínky třídní učitelky k oblékání dětí, předávání dětí do třídy osobně.

7. Plavání - od března 2020 (pátky), mohou se zúčastnit i děti od 4 let

8. Školní jídelna – omlouvání do 7, 30 hod. ráno, pitný režim, alergeny v jídelníčku, spotřební koš, 2x ročně vracení přeplatků ve stravném

9. Povinnost rodičů hlásit každé onemocnění dítěte, nejen infekční, příp. příznaky a také když zjistí u dítěte vši – aby byli ostatní rodiče včas varováni prostřednictvím nástěnky.

10. Konzultační hodiny o dítěti mohou rodiče dohodnout kdykoliv s ředitelkou školy.

11. Diskuze.