Zítra se budou děti, které odchází do ZŠ, fotit na tablo. Informavali jsme rodiče, že focení proběhne po obědě. Dnes došlo k malé organizační změně a focení začne již po 11. hodině.
Někteří rodiče projevili zájem nejen o tablo, ale také o samostanou fotografii svého budoucího školáka. Kdo máte o tuto samostanou fotografii zájem, řekněte o tom (+ počet fotografií) ráno při předání paní učitelce ve třídě. Děkujeme za spolupráci.
© 2026 Mateřská škola Choustníkovo Hradiště, Kontaktovat webmastera, Prohlášení o přístupnosti, Povinně zveřejňované informace, Mapa stránek
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO