Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Fotografování nejstarších předškoláků

Fotografování nejstarších předškoláků



Datum konání:
27. 5. 2026

Zítra se budou děti, které odchází do ZŠ, fotit na tablo. Informavali jsme rodiče, že focení proběhne po obědě. Dnes došlo k malé organizační změně a focení začne již po 11. hodině.

Někteří rodiče projevili zájem nejen o tablo, ale také o samostanou fotografii svého budoucího školáka. Kdo máte o tuto samostanou fotografii zájem, řekněte o tom (+ počet fotografií) ráno při předání paní učitelce ve třídě. Děkujeme za spolupráci.