Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace pro rodiče o organizaci při rekonstrukci MŠ

Informace pro rodiče o organizaci při rekonstrukci MŠVážení rodiče, včera jsme rodičům na schůzce s panem starostou předali informace o tom, jaká bude organizace MŠ při rekonstrukci. Ty nejdůležitější informace pro vás:

1. Stěhujeme školku 26.6.2020, už po obědě budeme balit. Je nezbytné vyzvednout si dítě po obědě a odnést si všechny vaše věci s sebou.

2. Do 24.6.2020 potřebujeme vědět, které dítě bude potřebovat o prázdninách a od září postýlku a povlečení. Nahlaste! Prosíme vás, kdo máte možnost o docházku pouze dopolední, zajistěte vyzvednutí vašeho dítěte po obědě - snížíme tak počet postýlek v nouzových podmínkách. Děkujeme!

3. Obědy pro děti budeme dovážet. Odhlašovat oběd musíte den dopředu (do 11 hodin!).

4. Náhradní provoz MŠ bude v č.79 - obecní dům. Snažíme se vyhovět rodičům, kteří v anketě požadovali prázdninový provoz v první polovině července. Svoje věci tedy přinesete 29.6.2020 do náhradních prostor. Pokud o prázdninách nebudete chodit, nahlaste tuto skutečnost nejpozději do oběda 26.6.2020. Děkujeme za pochopení.