Úvod > Aktuality > SOUTĚŽ

SOUTĚŽ

VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ

MATEŘSKÁ ŠKOLA CHOUSTNÍKOVO HRADIŠTĚ VYHLAŠUJE VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ PRO DĚTI A JEJICH RODIČE:

,,Velikonoční vajíčko´´

Začátek soutěže : 18. března 2015 Závěr soutěže: 1. dubna 2015

Poslední termín k předání výrobků je ráno 1.dubna 2015 (nejpozději v 9: 00 hod.). V tento den předávejte pouze výrobky určené ke konzumaci (perník, mazanec,..). Vyhlášení výsledků soutěže bude 1.4.2015 v dopoledních hodinách v prostorách školky.

Propozice soutěže: 1) Každé dítě z MŠ může přinést 1 soutěžní výrobek. 2) Vajíčko musíte vyrobit, ne zakoupit ! 3) Na výrobě spolupracuje a má zásluhy o konečnou podobu dítě. 4) Materiál na výrobu vajíčka není určen. Vyrábět můžete z čehokoliv. Velikost také není určena. 5) Dne 1. 4.2015 v 9 hodin vybere dětská porota vajíčko, které se jim bude nejvíce líbit. 6) Všechny výrobky + výherní budou odměněny 7) Do Velikonoc ( 3.4.2015) bude vajíčko  dělat výzdobu nám ve školce a na Velikonoce si můžete vajíčko odnést do svého bytu či domu na výzdobu.