Úvod > Akce MŠ > Baldův svět - školní výlet

Baldův svět - školní výlet

Datum konání:
27.6.2023

V úterý 27. 6. 2023 pojedeme na školní výlet do Mladých Buků do areálu BALDŮV SVĚT (letní atrakce pro děti, vodní svět, naučné stezky „Poznávej přírodu s Baldou“ a „Čertovská stezka“, 3d bludiště, trampolíny…)

INFORMACE:

Odjezd: 9:00 hod. (po svačině). Po předchozí dohodě v MŠ lze děti přivést přímo k autobusu.

Návrat: okolo 15. hodiny (můžeme Vám upřesnit před 15. hodinou na telefonech 725 842 007, 606 740 657 a 702 112 021).

Strava: ráno děti dostanou v MŠ svačinu. Oběd a odpolední svačina budou v MŠ odhlášeny, abyste mohli dětem připravit něco oblíbeného z domova.

Vybíráme: 330 Kč (jízdné, vstupné).  Bude-li cena nižší, bude přeplatek po fakturaci a vyúčtování vrácen.

S sebou: batoh, plavky, jídlo na celý den (ne s čokoládou), láhev s pitím (dobře uzavíratelnou), pohodlné oblečení a obuv, pláštěnku, kapesníky  aj. dle vlastního uvážení. Při balení doporučujeme dítěti vše ukázat a vysvětlit, kde, co má.

Trpí-li Vaše dítě nevolností v dopravních prostředcích, informujte nás předem a před odjezdem mu můžete podat tabletku.

Prosíme o vrácení návratky (a zaplacení výletu) do pátku 23. 6. 2023.

Sledujte, prosím, tuto stránku, mohou se zde objevovat další informace a případné aktualizace...

Děkuji za spolupráci

Anna Jiráčková