Úvod > Akce MŠ > KARNEVAL ZVÍŘAT

KARNEVAL ZVÍŘAT

Datum konání:
7.9.2023

Ve čtvrtek 7. 9. od 8:45 hodin čeká naše děti první kulturní akce tohoto školního roku. Jedná se o výchovně - vzdělávací hudební pořad KARNEVAL ZVÍŘAT - Na našem dvorečku metodicky zaměřený právě na děti z matřinek, se kterým bude hostovat v naší MŠ paní Dagmar Čemusová. Cena pořadu činí za jedno dítě 60 Kč.

Pořad připravila a realizuje paní Dagmar Čemusová. Vystudovala nejprve textilní výtvarnictví na SPŠT v Brně. Je rovněž absolventkou Konzervatoře v Teplicích - obor operní zpěv. V současné době se věnuje nejen vlastní koncertní činnosti – především v oblasti staré hudby (sólistka souboru Al Fianco), ale nezavrhuje ani „lehčí“ žánr, což dokazuje např. také její letitá spolupráce s Hudebním divadlem v Karlíně v Praze. V rámci pedagogické činnosti působila téměř deset let na ZUŠ, kde vyučovala současně na výtvarném i hudebním oboru ( zpěv, klavír, hud. nauky).