Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Barevný týden a MDD

Barevný týden a MDDPříští týden nás čeká BAREVNÝ TÝDEN. Tento úkol plníme obvykle v měsíci březnu nebo dubnu, ale letos jsme si to nachystali na konec školního roku. V čem to spočívá - každý den v týdnu se oblékáme do barvy toho dne: v pondělí bude červená, v úterý modrá, ve středu zelená, čtrvtek bude žlutý "sluníčkový" a pátek černo-bílý. Děti si pocvičí barvy, maminky provětrají skříně a úplně stačí najít jednu věc - např. tričko. V úterý nás navíc čeká nejen modrá barva, ale také oslava Dětského dne. Letos bude na hřišti za bývalou poštou od 9 hodin. Čekají nás soutěže, skákací hrad  a samozřejmě mlsání. Děti oblékněte prosím do sportovního (modrého). V případě nepříznivého počasí si zasoutěžíme ve školce. Přejeme všem krásné léto. Mgr. Ivana Mrštíková