Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Děti se mohou vrátit do MŠ

Děti se mohou vrátit do MŠOd pondělí 26. 4. 2021 nastupují v našem Královéhradeckém kraji do mateřských škol i malé děti. V naší obci nastoupíte do nově zrekonstruované školky. Vchod budete využívat zadní tj. pro děti a rodiče, kterými vstoupíte přímo do šatny dětí. U vchodu je telefon s kamerou. Zazvoníte si na svou třídu - malé děti Sluníčka a velké děti Hvězdičky - paní učitelky vás pustí do budovy. Upozorňuji rodiče, že od půl sedmé do sedmi ráno a od půl čtvrté do čtyř odpoledne bude provoz jen ve třídě Hvězdiček. Určitě si rychle zvykneme na provozní režimové novinky.

Vzhledem k uzavření MŠ na téměř dva měsíce nemusíte platit školné za měsíce duben a květen. Rodiče dětí, které nemají zaplacené školné za měsíc březen, budu oslovovat osobně a budou muset dlužnou částku zaplatit. Pokud máte trvalý příkaz, nic se neděje, peníze jsme vám připsali na stravovací konto vašeho dítěte a můžete o ně ke konci školního roku požádat, vrátíme. Těšíme se na vás i na vaše děti. Mgr. Ivana Mrštíková