Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kdy přijde do školky Ježíšek?

Kdy přijde do školky Ježíšek?Děkujeme všem rodičům, kteří přinesli sladkosti do Barborčiny punčošky. Sladkosti jsme využili v pátek při čertovském soutěžení, v pondělí si děti odnesly dobroty od Barborky domů a něco nám zůstalo na odměny - probíhá advent a na nás čeká každý den nějaký úkol schovaný v adventním kalendáři... A kdy čekáme Ježíška? Dnes jsme se domluvili na pedagogické radě, že nebudeme čekat dlouho, aby se nám to nevymstilo, a tak Ježíšek bude ve školce už 16. prosince (čtvrtek). V pondělí 13. 12. budeme zdobit strom vánočními ozdobami, pak čekáme od půl jedenácté divadlo v mateřské škole s názvem: "Vánoční překvapení" (vybíráme 50,- Kč). V úterý 14. 12. budou obě třídy péci cukroví, dozdobíme třídy a Ježíšek může nadělovat - tzn. případné dárečky dodejte prosím do středy 15.12. Určitě jste si všimli stromku u vchodu - na tento stromek děti ozdobičky postupně vyrábějí, takže je pochvalte! Přeji krásný advent. Mgr. Ivana Mrštíková