Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k 10.3.2020

Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví k 10.3.2020Vážení rodiče, včera od 18 hodin začala platit mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví k uzavření škol. Opatření se zatím týká základních, středních, speciálních, vyšších odborných a vysokých škol. Přestože se výslovně netýká mateřských škol je doporučeno zvážit omezení nebo přerušení provozu mateřské školy.

Jsme v úzkém spojení se zřizovatelem naší mateřské školy. Zatím je mateřská škola v provozu, ale situace se každou hodinou mění. Doporučujeme sledovat nástěnky a www. stránky naší mateřské školy. Zatím jsou zrušena všechna divadelní představení (pro nás 16.3. pořad Krejčík Honza) a také plavání 13.3. se nebude konat.

O dalších opatřeních vás budeme informovat.

Mgr. Ivana Mrštíková, ředitelka MŠ