Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Platby školného a stravného

Platby školného a stravnéhoJakým způsobem a kolik platit za školku bylo rodičům vysvětleno na třídní schůzce 2.9.2020. Pro přehlednost :

Školné - se platí za děti do 5 let (rok před nástupem do ZŠ a děti s odkladem školní docházky školné neplatí) a u nás je školné stanoveno 200,- Kč. O hlavních prázdninách (červenec a srpen) se školné neplatí. Školné se neplatí také, když rodič dítě řádně omluví na celý měsíc předem - např. při delším onemocnění. Je nutné ještě zdůraznit, že děti ze třídy Hvězdičky plní povinné vzdělávání a pokud by se neúčastnilo výuky od 8 - 12 hodin, musí být omluveno.

Stravné - výši stravného si musí rodič odvodit od docházky svého dítěte. Celodenní stravování za měsíc činí 800,- Kč (odpolední svačinky stojí 11,- Kč, tedy pokud dítě chodí pravidelně domů po obědě, postačí částka 600,-Kč). Dvakrát ročně peníze ze stravovacího účtu vašeho dítěte vracíme na základě "Žádosti".

Školné a stravné pošlete společně na účet MŠ: 86-0301120217/0100 do 25. dne v měsíci předem.

Kdykoliv se můžete dotázat paní Blažkové, jaký obnos je na stravovacím účtu vašeho dítěte.

Rodiče, kteří nestihli zaplatit v srpnu, prosím, aby přinesli školné (200,-Kč) na září hotově do pátka 4.9.2020 a stravné poslali v září dvojnásobné. Děkuji.