Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Platby v MŠ

Platby v MŠVážení rodiče,

při práci s bankovním účtem MŠ s potěšením sleduji, že většina z vás už stihla nastavit platby stravného a úplaty za předškolní vzdělávání (tzv. školné) pod novými variabilními symboly. Velmi vám děkuji za rychlou reakci na tuto změnu. Také díky tomu vás můžeme častěji informovat o stavu vašeho kerditu na stravném, přehled najdete v nejbližších dnech na nástěnce u vstupu do MŠ. Pokud uvidíte, že máte kredit dostatečný (např. z důvodu častých nemocí), můžete klidně vynechat některou ze zálohových plateb na stravné. Školné plaťte prosím i nadále pravidelně každý měsíc. Pozn: V současné době nikdo na školném nedluží, u jednoho dítěte je přeplatek 200 Kč, tyto rodiče budu informovat osobně.

Posledních šest rodičů, kteří platí pod původním variabilním symbolem, prosím o změnu nejpozději do prosince, kdy se posílají zálohy na leden. Pokud nové v. s. nevíte, ráda Vám je připravím, neváhejte mě kontaktovat.

Děkuji za spolupráci. Bc. Anna Jiráčková