Úvod > Aktuality > Plavání

Plavání

Připravujeme plavání pro vaše děti...ve školním vzdělávacím programu máme mimo jiné také předplaveckou výuku v Hořicích. Letos se podařilo zajistit plavání od 9. dubna a až v 8,50 hodin. Lepší to být nemohlo! Budeme jezdit každý pátek v 8 hodin od mateřské školy. Jezdit budou všechny děti a obě učitelky. Děti potřebují plavky, větší ručník a malou ňamku (aby obědvaly). Návrat na oběd cca kolem 11,30 hod.

Po velikonocích začneme vyplňovat přihlášky a domlouvat se jednotlivě, jestli budete nahlašovat dopolední svačinku – tzn. příchod do MŠ nejpozději v 7,30 hod. - nebo svačinu odhlásit a dítě přijde nasnídané... Promyslete !

Pokud nechcete, aby dítě plavalo, budete ho muset odhlásit na celkem 10 pátků (plaveme do 10.6.)