Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavání 2017

Plavání 2017Připravujeme plavání...

 

Kdy začínáme: v pondělí 20. února 2017

 

Cena kurzovného: 350.- Kč ( rodiče platí pouze výuku – 10 lekcí – dopravu hradí dětem obec)

 

Organizace: budeme jezdit na plavání každé pondělí od 20.2. do 15.5., mimo velikonočního pondělí a svátečních pondělků v květnu. Odjíždět budeme vždy v 8 hodin od mateřské školy. Předpokládáme, že budou jezdit starší děti, především budoucí školáci. Pokud mají rodiče zájem zařadit do předplaveckého kurzu mladší dítě, doporučujeme domluvit se s učitelkami na třídě. Vždy bude záležet na úrovni sebeobsluhy daného dítěte. Děti budou z domova nasnídané, z dopolední svačiny v MŠ budou odhlášeny. Na oběd se děti vrátí včas.

Skupina mladších dětí, které nebudou plavat, bude mít normální režim v mateřské škole.

 

S sebou: Batůžek s ručníkem (malou osuškou), plavkami a svačinou. Ze školky si vezmou bačkůrky. Holčičky nezapomenou hřeben.