Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Plavání 2018

Plavání 2018P l a v á n í 2018

Letos budou jezdit na plavání starší děti:

  • děti, které půjdou v září do školy

  • děti, kterým bude na podzim 5 let

  • v případě nejasností se domluvte s učitelkou ve třídě, jmenný seznam vystavit nemůžeme...

  • mladší děti mají ve školce svou učitelku a svůj program

Plavání zahájíme ve středu 2. května 2018 a budeme jezdit středy (mimo pondělí 25. 6., které je navíc, abychom do prázdnin splnili 10 lekcí). Odjíždět budeme v 8, 50 hod., tj. po svačině. Návrat na oběd. S sebou si dítě vezme batoh s osuškou a plavkami, pití a jen něco malého, nejlépe ovoce nebo malou sladkost. Kurzovné činí letos 450,- Kč, dopravu máme placenou v rozpočtu od obce. Další plavání nás čeká už na podzim, takže menší děti si také zaplavou.