Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování - víčko k víčku pro Michalku

Poděkování - víčko k víčku pro Michalkuvíčka.png
„Víčko k víčku pro Mišičku“
Milí kamarádi z MŠ Choustníkovo Hradiště, mám velkou radost, že jste si na mě vzpomněli a nasbírali jste mě tolik víček. Velmi mě to potěšilo a také velmi pomohlo. Ráda bych Vám všem sběračům moc poděkovala. Jste hrozně moc šikovní a skvělí kamarádi. Poděkování patří všem lidem z Choustníkova Hradiště, kteří víčkem přispěli.
Všem co si na mě vzpomněli a tím přispěli k pomoci děkuji.
Michalka.

Vzhledem k tomu, že speciální rehabilitace se jeví, jako úspěšná, rádi bychom jí opakovali. Proto ve sběru víček i nadále pokračujeme. Je to pro nás jediná a nejúčinnější cesta jak zdravotní stav Michalky zlepšit. V případě, že budete chtít i nadále sbírat víčka budeme moc rádi.
Veškeré informace o Míše najdete na www.michalka-dmo.webnode.cz

VÍČKA MŮŽETE STÁLE NOSIT - NA POŠTU, K PANÍ POCHOBRADSKÉ DO POTRAVIN A DO ŠKOLKY .. DĚKUJEME