Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školka plná čertíků

Školka plná čertíkůDatum konání:
5.12.2022

V pondělí 5. prosince se v naší mateřské škole sešli malí čertíci a čertice, aby si společně užili „Čertovské dopoledne“.
Pekelné bytosti se nejprve všem představily při čertovské módní přehlídce. Ve třídě Hvězdiček zazvonily na zvoneček do pekla a svou šikovnost si vyzkoušely také při prolézání „Čertí bránou“ a přenášení uhlíčků na lžíci. Nechyběla ani čertovská diskotéka, při které bylo slyšet dupání kopýtky snad až do pekla. Odměnou za šikovnost a snahu si všichni čertíci rozdělili dobrůtky z punčoškové nadílky od “Barbory“. Byla opravdu bohatá! Kromě laskomin čertíci vytahovali také polínka, brambory, cibule a uhlíky. Na úplný závěr si všichni společně zazpívali několik čertovských písniček. Že se zábava vydařila, bylo patrné z úsměvů a radosti všech čertíků.

Miluše Lišková

Na fotky se můžete podívat v naší fotogalerii zde. Anna J.