Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet

Školní výletVánoční výlet

V měsíci listopad se chystáme na velký školní výlet za betlémským příběhem na zámek Potštejn. Bude to výlet celodenní, proto jsme důkladně promýšlely organizaci celého dne, především stravování dětí...

Odjíždíme v 8 hodin ve čtvrtek 21. 11. 2019 od mateřské školy. Děti přijdou nasnídané s batůžkem, ve kterém budou mít pití v uzavíratelné lahvi! Svačinu nám udělá paní kuchařka pro všechny děti stejnou a po návratu dostaneme všichni teplou polévku. Pro děti si přijďte až po 14 hodině.

Oblečení: děti pojedou autobusem, v zámku bude chladno a na přecházení v případě deště doporučujeme bundu s kapucí... Dobře zvažte, jak vhodně své dítě obléknout a obout.

Na vstupné s programem a malou ňamkou v zámecké cukrárně vybíráme 160,- Kč.

Dopravu našim dětem hradí obec Choustníkovo Hradiště. Děkujeme!!!