Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní výlet na zámek Potštejn

Školní výlet na zámek PotštejnŠkolní výlet na zámek Potštejn

Připravujeme na čtvrtek 4.6.2015 opravdický školní výlet. Nebude se jednat o náš klasický výlet do okolí, ale o poznávací výlet s bohatým programem z historie našeho regionu. Bude také finančně nákladnější, než jste zvyklí, milí rodiče. Paní Čevinková nabídla částku 1000,- Kč jako příspěvek na zaplacení autobusu, proto prosíme případné další sponzory, aby se ozvali naší paní ředitelce MŠ – cena by byla potom dostupná všem dětem z naší školky...

Odjezd: v 7,30 hodin                                                Návrat: cca 13 hodin

Vstupné: 110,- Kč

S sebou: batůžek s pláštěnkou a pitím. Sportovní boty a oblečení. Svačinu dostanou děti od paní kuchařky včetně sladkosti (tyčinka). Po návratu nás čeká oběd – polévka a buchty. Není potřeba žádné další jídlo!!!