Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční fotografování 2023

Vánoční fotografování 2023Datum konání:
21.11.2023

Vážení rodiče,

fotografování jednotlivých dětí či sourozenců s vánoční tematikou proběhne v mateřské škole v úterý 21. 11.  v dopoledních hodinách. Na nástěnce pro rodiče u vstupu do MŠ je na ukázku letošní motiv, na stolku v šatně jsou připraveny objednávkové formuláře. Fotografovat se budou jednotlivci, případně dle individuální dohody sourozenci.

Fotografování s kamarády či skupinek kamarádů plánujeme až při letním focení tříd, stejně jako v minulém roce. Pokud přesto máte zájem o fotografie s kamarádem, je to reálné, ale tuto objednávku je nutné napsat na samostatný řádek formuláře. Prosíme, nevpisujte v objednávkách do sloupce "poznámky", je určen pro naše a fotografovy záznamy. V případě složitější objednávky můžete napsat samostatný papír a předat ho třídní učitelce. Konkrétní dotazy Vám rady zodpovíme osobně.