Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční prázdniny

Vánoční prázdninyVážení rodiče, vzhledem k současné situaci se velmi obtížně cokoliv plánuje... Chceme vás v dostatečném předstihu informovat o provozu mateřské školy v prosinci. Pokud bude celý prosinec normální provoz a nic nás neohrozí, plánujeme uzavření mateřské školy o vánočních prázdninách v termínu 23. 12. 2020 - 3. 1. 2021. Je to logické, protože tak jsou dlouhodobě vánoční prázdniny naplánované ve školách celostátně - Nový rok vychází na pátek, tak je logické znovuotevření v pondělí 4. 1. 2021. Návštěvu Mikuláše s doprovodem letos neočekáváme, protože to vychází na víkend...ale Barborka 4.12. v pátek určitě přijde, takže drobné sladkosti do punčochy bychom uvítali (a také budeme určitě vyrábět adventní kalendář a do toho se pár bonbónků hodí). Vánoční stromeček ozdobíme a napíšeme Ježíškovi (dárečky už máme zajištěné z rozpočtu školy, pokud toužíte něco dětem koupit, domluvte se s učitelkami - ale rozhodně jen drobnosti BRZY SE PŘECE BUDEME ZASE STĚHOVAT!!). Poprosím vás, kteří budete 21.a 22.12. doma, aby jste využili mateřskou školu jen po nezbytnou dobu a zahájili vánoční prázdniny dříve. Ježíšek do školky dorazí pravděpodobně již 16. 12. a v pátek 18. 12. veškeré aktivity ukončíme.

Přeji Vám a celé Vaší rodině ničím nerušené Vánoce, pevné zdraví a lepší rok 2021.               Mgr. Ivana Mrštíková