Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vánoční zvoneček - soutěž

Vánoční zvoneček - soutěžMATEŘSKÁ ŠKOLA CHOUSTNÍKOVO HRADIŠTĚ VYHLAŠUJE VÁNOČNÍ SOUTĚŽ PRO DĚTI A JEJICH RODIČE: ,,Vánoční zvoneček“

Začátek soutěže : 1. prosince 2015 Závěr soutěže: 17. prosince 2015

Poslední termín k předání výrobků je ráno 17. prosince 2015 (nejpozději v 9: 00 hod.). V tento den předávejte pouze výrobky určené ke konzumaci (perníky, cukroví, dorty,..).

Propozice soutěže: 1) Každé dítě z MŠ může přinést 1 soutěžní výrobek. 2) Vánoční zvoneček musíte vyrobit, ne zakoupit ! 3) Na výrobě spolupracuje a má zásluhy o konečnou podobu dítě. 4) Materiál na výrobu zvonečku není určen. Vyrábět můžete z čehokoliv. Velikost také není určena. 5) Ve čtvrtek 17.12.2015 v 9 hodin vybere dětská porota vánoční zvoneček, který se jim bude nejvíce líbit. 6) Všechny výrobky + ten, který vyhraje, budou odměněny. 7) Do Ježíška budou zvonečky dělat výzdobu nám ve školce a na Vánoce si můžete svůj vánoční zvoneček odnést do svého bytu či domu na výzdobu.