Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Výlet do Trutnova

Výlet do TrutnovaNaši milí rodiče, na třídní schůzce u větších dětí jste vyjádřili přání, aby jsme dětem připravili výlet. Nebudeme nic odkládat, příští týden hlásí krásné počasí a v úterý 14.9. je volný i malý autobus pro 20 dětí... Pojedeme do Trutnova: odjezd v 8 hodin od mateřské školy, v Trutnově navštívíme Českou lesnickou akademii a podíváme se na zvířátka. Pokud by to malé děti přestalo bavit, u lesnické školy je park a tam na nás s paní učitelkou počkají...Pak přejdeme do Galerie Draka v centru Trutnova. Prohlídka trvá asi 30 minut a je tam herna na hraní. Odjezd bude v 11 hodin a obědvat budeme ve školce. Děti potřebují batůžek s pitím a něco malého k tomu (nedělejte velké svačiny, děti budou nasnídané z domova nebo dostanou svačinu před osmou ve školce a oběd bude o půl dvanácté...). Pokud by hlásili na úterý přeháňky, přidejte do batůžku pláštěnku. Děti oblékněte podle počasí, hlavně pohodlné boty. Vybírat budeme zálohu 100,- Kč (20,- vstupné v Galerii a autobus bude cca za 1500,- Kč). Po vyúčtování buď něco doplatíte nebo vám vrátíme, záleží na počtu dětí. Rodiče malých dětí zváží, zda výlet ano nebo ne (jedna paní učitelka případně ve školce zůstane) - domluvte se v pondělí s paní učitelkou na třídě. Jsme rády, že se vše vrací k normálu. Mgr. Ivana Mrštíková