Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vyšetření zraku

Vyšetření zrakuDatum konání:
16.3.2023

Vážení rodiče,

naše mateřská škola se zapojila do projektu preventivního vyšetření zraku předškolních dětí „KOUKAJÍ NA NÁS SPRÁVNĚ?“.

Všichni rodiče obdrží v mateřské škole brožurku s podrobnějšími informacemi o screeningovém vyšetření zraku, abyste se sami mohli rozhodnout, zda o toto vyšetření máte zájem. Termín vyšetření v naší MŠ je domluven na 16.3.2023 od 10 hodin.

Postup:

  1. Rodiče, kteří budou mít zájem o vyšetření svého dítěte, vyplní formulář, který bude k dispozici u třídní učitelky a podepíší souhlas s tímto vyšetřením; před vyšetřením uhradí ve třídě poplatek 200 Kč.
  2. Zdravotnický pracovník vystaví příjmový doklad na vybranou částku a každý rodič společně s výsledky o vyšetření obdrží také příjmový doklad o úhradě poplatku za vyšetření.
  3. Do 10 dnů od data vyšetření rodiče obdrží na email, který uvedli do „formuláře pro vyjádření souhlasu“, přístupový kód a postup, jak získat výsledky v elektronické podobě.

Vyšetření provádí nestátní zdravotnické zařízení Prima Vizus, o.p.s. se souhlasem Krajské hygienické stanice a odboru zdravotnictví Krajského úřadu. V případě dotazů můžete kontaktovat ředitelku MŠ, která Vám v případě zájmu zprostředkuje komunikaci s koordinátorku projektu.