Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy ZŠ

Zápis do 1. třídy ZŠVážení rodiče školáků, přikládám níže informace o zápisu do 1. třídy ZŠ...:
 
Vážené ředitelky mateřských škol,
dovoluji si Vás informovat o průběhu zápisu k povinné školní docházce na naší škole pro školní rok 2021/2022, který se s ohledem na epidemiologickou situaci bude konat pouze korespondenčně 1. - 15. 4. 2021. Pokud to situace dovolí, zorganizujeme v červnu přípravné schůzky jednotlivých budoucích prvních tříd. 
Předem děkuji za zveřejnění informací nebo jejich předání zákonným zástupcům předškoláků.
Další informace ohledně zápisu jsou na stránkách školy www.zsdknl.cz
Na stránkách portálu kralovedvorsko.cz je zveřejňován náš seriál Ze školky do školy, který se věnuje přípravě dětí na školní docházku ZŠ Schulzovy sady připravila seriál pro rodiče předškoláků, ZŠ Schulzovy sady (kralovedvorsko.cz)  
 
Děkuji za Vaši vstřícnost a spolupráci.
 
S pozdravem a přáním pevného zdraví

Mgr. Ivan Jugl

Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235