Úvod > STARÁ STRUKTURA - po kontrole zákazníkem smazat > Události, akce

od 2. – 16. 5. 2021 nebo si předem domluvte přesný čas

na tel. č.: 725842007 na pátek dne 14. května 2021 od 8 – 14 hodin..

S sebou si vezměte (nebo pošlete písemně):

• součástí žádosti je potvrzení lékaře o očkování dítěte (stačí kopie očkovacího průkazu a čestné prohlášení)
  • Rodný list dítěte (stačí kopie)
  • Zdravotní průkaz dítěte (stačí kopie)

Přílohy:

Zádost o přijetí 2021.doc

Prohlášení ZZ o očkování

dopis rodicum 2021.doc

Mateřská škola v náhradních prostorách.

O víkendu 26. - 28. 6. 2020 se mateřská škola za pomoci hasičů a spousty dalších dobrovolníků přestěhovala do náhradních prostor v č. 79 - obecní dům se sálem. Již 30. 6. 2020 byla budova MŠ č. 42 předána stavařům a začala rekonstrukce. Větší část prázdnin jsme se zabydlovali v nových prostorách a od 1. 9. 2020 zahájili školní rok už jako dvoutřídní mateřská škola. V mateřské škole je zapsáno 28 dětí. 11 předškoláků ve věku 5 - 7 let má vlastní malou třídu, kde se připravují na nástup do ZŠ. Ve třídě malých dětí bylo v září 8 dětí mladších 3 let. Starají se o ně  nové paní učitelky = Pavlína Potocká a Bc. Petra Derdová a nová školní asistentka Andrea Baierová. V provizorních, ale velice pěkných, prostorách musíme vydržet určitě do Vánoc...

Mgr. Ivana Mrštíková

Zápis do mateřské školy

bude probíhat distančně bez přítomnosti dětí v MŠ. Žádosti s povinnými přílohami pošlete písemně na adresu mateřské školy

od 2. – 14. 5. 2020       nebo si předem domluvte přesný čas

na tel. č.: 725842007 na pátek dne 15. května 2020.

S sebou si vezměte (nebo pošlete písemně):

• Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou si vytisknete na mschoustnikovohradiste.cz (přílohy)
  • Rodný list dítěte (stačí kopie)
  • Zdravotní průkaz dítěte (stačí kopie)

Přílohy:

Zádost o přijetí 2020.doc

Prohlášení ZZ o očkování.doc

Dopis rodičům 2020.doc

Zápis do mateřské školy

bude  v pátek dne  10. května 2019 od 9 do 15,30 h.

S sebou si vezměte:

• Žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, kterou si předem vyzvedněte v MŠ (součástí žádosti je potvrzení lékaře o očkování dítěte)
  • Občanský průkaz
  • Rodný list dítěte
  • Zdravotní průkaz dítěte

Děkujeme, Barborko a Mikuláši!

Už tradičně se sešlo v mateřské škole první pracovní den v prosinci spousta dobrot pro děti.… Hlavním sponzorem byl letos obecní úřad, který společně s jídelnou naší MŠ naplnil bohatě balíčky pro naše děti.

Chceme poděkovat rodičům: Janákovi, Kreislovi, Volfovi, Senetovi, Jungkindovi, Mazáčovi, Mackovi, Voglovi a Jarušce Vopálkové. Pokud „svůj“ příspěvek neuvidíte v některém z balíčků u svého dítěte, věřte, že je v punčošce (zde se zdrobnělina nehodí) od Barborky.  Prosím, pohlídejte své děti při konzumaci, je toho opravdu hodně!!!

Pokud jsem někoho nejmenovala, tak se hluboce kaju. Nestihla jsem vše sledovat. Díky vám všem!

Mgr. Ivana Mrštíková

Události, akce

Projekt Zvýšení kvality výuky na MŠ Choustníkovo Hradiště

Projekt je zaměřen na jedno z/kombinaci následujících témat: osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z mateřské školy do základní školy, podpora extrakurikulárních aktivit, spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Za splnění účelu dotace je považováno prokázání naplnění výstupů aktivit zjednodušeného projektu alespoň ve výši 50 % částky dotace uvedené v právním aktu o poskytnutí/převodu podpory.

plakát MŠ Choustníkovo Hradiště.pdf

Projekt Šablony II - Zvýšení kvality výuky na MŠ Choustníkovo Hradiště CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_063/00102

Sbírání víček

Vážení rodiče a přátelé školky,
rozhodli jsme se, že se pokusíme pomoci šestileté Michalce, která trpí od narození dětskou mozkovou obrnou spojenou s centrální svalovou hypotonií. Tato nemoc má za následek celkové zhoršení hybnosti těla, která jí znemožňuje běžný pohyb a samostatnou chůzi.
Pomoc nebude pro nikoho nijak náročná ani finanční. Stačí jen, když před vyhozením odšroubujete víčka od různých plastových lahví a očištěné víčko donesete buď do MŠ, nebo do potravin k paní Pochobradské, kde jsou umístěné krabice.
Proč sbírat víčka?
Péče o Michalku je pro rodinu velmi náročná a to zejména finančně a proto jsme se rozhodli, že jim zkusíme získat finance prostřednictvím sbírání víček – 1kg víček = 6,50 Kč. Červená víčka mají odkupní cenu 8,- Kč.
Výdělek z víček rodina použije na kompenzační pomůcky, které nehradí pojišťovna a na specializovaný léčebný program KLIM-THERAPY ( 56 000,-).
Veškerá informace o této holčičce naleznete na internetové stránce: http://michalka-dmo.webnode.cz/

Víčka která lze sbírat:

Klasická víčka od plastových lahví a Cappy džusů
Víčka od kávy z materiálu PP nebo číslem 5
Víčka od pivních sudů
Víčka od aviváže a dalších pracích prostředků
Víčka od šlehačky
Krabička od kinofilmu
Vše co má toto označení:

Víčka která nelze sbírat:

Víčka od hořčice a kečupů
Víčka od deodorantů