Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Maškarní karneval

Maškarní karnevalMám pro vás skvělou zprávu - všechny zaměstnankyně mateřské školy byly dnes v obci na antigenním testu a všechny jsou NEGATIVNÍ. Příští týden nás čekají jarní prázdniny. Předpokládáme, že kdo může, udělá dětem prázdniny a z mateřské školy budou na týden odhlášeny. Pro děti zaměstnaných rodičů zůstáváme v provozu. Po prázdninách ve středu 24. 2. 2021 uspořádáme Maškarní karneval. Nemůžeme vzhledem k situaci udělat maškarní průvod vesnicí, proto využijte jarní prázdniny na výrobu jednoduché masky, ve které se bude dítě pohybovat -  tančit, soutěžit a řádit...a to po celý den ve školce. A jestlipak vám děti vyprávěly o včerejším zážitku? Ne, nejezdily na koni, ale na saních tažených koněm. Úplně jako v pohádce Tři oříšky pro Popelku - prostě romantika. Mgr. Ivana Mrštíková P. S. Nezapomeňte děti na jarní prázdniny zítra odhlásit!